iletişim
facebook
site içi arama
home
insan kaynakları
© 2011 Hitit Alçı Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır
Designed by  www.freeajans.net ®
Mizah
Basılı Online Katalog
Basında Biz
Tel: 0216 399 54 49
3D Sanal Tur Kartal
3D Sanal Tur Ümraniye
Hakkımızda
HAKKIMIZDA
  Kurulduğu günden beri kaliteli ve kalıcı iş yapmayı amaçlayan firmamız, inşaat firmaları ve mimarlık ofislerinin projelerinde ihtiyaç duyduğu üç boyutlu bakış ile projeye göre imalatı yapılmış detay birleşimlerini hatasız bir şekilde  uygulamaya odaklanır.

    Asma tavan  ve  bölme  duvar  sistemleri,  yapısı  itibarıyla mekanın tüm yüzeylerini oluşturur. Bu yüzeyleri oluştururken içlerinde olan diğer iş kalem uygulayıcıları ile koordinasyonlu  bir  çalışma  gerektirir.

    Firmamız, uygulama sırasında işimizle birleşen diğer tüm iş kalemlerinin (havalandırma  - klima - yangın - elektrik - aydınlatma -     tesisat - mobilya - mermer - doğaltaş - vb.) ayrıntılarını gözden geçirerek, olabilecek hataları ve eksikleri önlemek amacıyla, birlikte çalıştığımız diğer firmalarla gerekli koordinasyonu sağlar. Sorumluluk bilinci ile, birlikte çalıştığımız mimarlarla iletişim halinde revize projelerin yapılmasına yardımcı olur.  Taahhüt  edilen  projenin en iyi şekilde sonuçlandırılması için her türlü gayreti sarfeder.

    Alçı dekorasyon geniş uygulama alanı olan bir sektördür. Ticari mekanlar; AVM, mağaza, fuar, showroom, salon, restaurant, otel, güzellik salonu, ofis, işyeri, fabrika, depo vb. Kamusal mekanlar; okul, kampus, müze, hastane vb. Özel mekanlar; Yalı, konak, köşk, villa, residans vb.

    Firmamız tüm bu mekanlar için hazırlanmış projelere uygun; bölme duvar, duvar giydirme, ısı ve ses yalıtım uygulaması, alçıpan asma tavan, metal asma tavan, taşyünü asma tavan, gergi asma tavan, dekoratif ışık  bantları, yüzer tavan, niş, kemer, sütun gibi alçı uygulamaları, alçı sıva ve boya uygulamaları; raf ve askı sistemi, mermer - doğaltaş, mobilya, sürgü kapı, cam korkuluk, cam asansör ana taşıyıcı ve dekoratif malzemeleri için konstruksiyon, çekme kat ve merdiven demir   konstruksiyonu uygulamalarını özenle yapmaktadır.

    Kaliteli mekanlar elde etmek amacıyla kot, gönye, şakül uygulamalarımızda Laser Nivö teknolojisini kullanmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi temel ilke olarak kabul eden firmamız, yılların kazandırdığı tecrübe ile 26 yıldır değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.